JAKOŚĆ I KOMPETENCJE

Kim jesteśmy

HEINZ-PLASTICS Polska Sp. z o.o. powstała w 1998 roku. Jesteśmy producentem wysokiej jakości opakowań do kosmetyków oraz perfum i wód toaletowych. Realizujemy indywidualne projekty klientów jak również oferujemy opakowania standardowe. Oferujemy nasadki do butelek perfumeryjnych z surlynu oraz z innych surowców, nakrętki do słoików i butelek, dwu-komponentowe zamknięcia flip-top, butelki z PET oraz opakowania roll-on. Należymy do HEINZ-GLAS Group, znanego na świecie dostawcy opakowań ze szkła wykorzystywanego w perfumerii oraz kosmetyce.

 

jakość na pierwszym miejscu

 

W celu uzyskania niezbędnego poziomu zaufania ze strony naszych klientów oraz efektywnego zarządzania jakością wdrożyliśmy system zapewnienia jakości zgodny z normą ISO 9001: 2015. Dzięki temu systemowi chcemy być dla naszych klientów godnym zaufania i rzetelnym partnerem w dostawach naszych produktów.

ONE STOP SHOPPING - oferta komplementarna

"One stop shopping" to strategia Grupy HEINZ-GLAS, która zakłada oferowanie naszym Klientom opakowań kompletnych, zarówno indywidualnych projektów jak i opakowań standardowych. W ramach oferty komplementarnej proponujemy naszym Klientom opakowania ze szkła (butelki perfumeryjne, słoiki do kremów), szeroki wybór dopasowanych do nich zamknięć oraz indywidualną dekorację. Dzięki doświadczeniu oraz ścisłej współpracy naszych firm Klienci otrzymują wysokiej jakości "szyte na miarę" kompletne opakowania w zsynchronizowanym czasie. Korzyści płynące z tego rozwiązania to przede wszystkim zapewnienie zgodności opakowań pod względem jakości wszystkich komponentów opakowania, redukcja kosztów, oszczędność czasu, wygoda i zadowolenie naszych Klientów.

CERTYFIKATY

W 2003 roku w firmie wdrożony został System Zarządzania przez Jakość zgodny z normą ISO 9001:2008. Certyfikat ten jest od tego czasu co roku odnawiany, aktualnie jest to norma ISO 9001:2015.

Posiadanie certyfikatu ISO to dla naszych klientów znak solidności
i niezawodności dostawcy i jego produktów.

DOTACJE UE

W grudniu 2009 roku firma otrzymała dotację z Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka, działanie 4.4 ”Inwestycje o wysokim potencjale innowacyjnym”.

W ramach tego projektu w sierpniu 2010 zrealizowana została budowa nowoczesnego zakładu produkcyjnego o powierzchni hali produkcyjnej 1500 m2 i powierzchni 3000 m2 magazynu wysokiego składowania na 2500 miejsc paletowych.

Inwestycja ta pozwoliła także na rozbudowę parku maszynowego, wprowadzenie technologii wtrysku dwu-komponentowe i produkcji opakowań z PET w technologii wtrysku z rozciąganiem i rozdmuchem (ISBM), a także nowoczesnych rozwiązań technologicznych.

Perfection in Plastics